Dekor Paint Chalky 230 ml, sivá - grey

6,45 €
S DPH

Kriedová rýchloschnúca hustá farba na vodnej báze. Nanášame štetcom, príp. valčekom na čistý a prachu zbavený povrch ako napr. drevo, keramika, kov, kameň i stena. Dobre brúsiteľná, na vytváranie shabby chic štýlu. Po dôkladnom uschnutí fixujeme voskom alebo záverečným lakom.

Ak dekorujeme staré drevo alebo nábytok so zvyškami zašlej mastnoty, doporučujeme ho predtým ošetriť Dekor Paint Primerom, ktorý zabráni nasiakaniu starých pigmentov z dreva do farby.

Množstvo

 

 

Dekor Paint Soft je rýchloschnúca kriedová farba na vodnej báze s vynikajúcou krycou schopnosťou. Vďaka svojmu špeciálnemu zloženiu vytvára matný, na dotyk mäkký a hladký povrch, ktorý je možné ľahko brúsiť.

Farby je možné použiť takmer na všetky povrchy: drevo, keramiku, sklo, kov, kameň, stenu a pod. Výborne sa hodí na vytváranie "zodratého" povrchu.

Vzájomným vrstvením tejto farby v rôznych odtieňoch a následným brúsením získame povrch zaujímavých a rozmanitých štýlov.

Farby sú výborné na techniku Vintage a Shabby Chic.

Dlhodobú ochranu ozdobeného povrchu dodáme použitím voskovej pasty alebo záverečného laku. Pastu a lak aplikujte až po úplnom vyschnutí farby.

Na 1 m2 je treba 135 ml farby.

21661

Mohlo by vás zaujať aj